w

Mąż Eltona Johna zdradził jego sekrety. Co już wiemy?

Elton John, brytyjski piosenkarz i autor przeboju „Rocket Man”, może pochwalić się niezwykle pracowitym okresem w swojej karierze. W ostatnim czasie artysta zdecydował się na pożegnalne tournée, podczas którego wystąpił na wielu prestiżowych scenach na całym świecie. Jednocześnie, jako podsumowanie swojej błyskotliwej kariery, John wydał autobiograficzną książkę, w której opowiedział o swoim życiu i karierze muzycznej.

Nie tylko to, 76-letni muzyk nie zwalnia tempa i nadal jest bardzo aktywny artystycznie. Według zagranicznych mediów, Elton John prowadzi obecnie negocjacje w sprawie nakręcenia widowiskowego musicalu, opartego na jego największych hitach. To nie pierwszy raz, gdy jego muzyka stanowi inspirację dla sztuki teatralnej – wcześniej powstał już musical „Billy Elliot”, którego muzykę skomponował John.

Ponadto, w ostatnim czasie Elton John nagrał album z udziałem takich gwiazd jak Dua Lipa, Nicki Minaj czy Miley Cyrus. Współpraca z młodymi artystami pokazuje, że John nadal jest na bieżąco z trendami muzycznymi i potrafi dostosować swoją muzykę do współczesnego brzmienia.

Nie można zapomnieć również o jego pożegnalnym tournée, które przyciągnęło tłumy fanów na całym świecie. Elton John zagrał na największych arenach, dając niezapomniane koncerty, pełne emocji i energii. To dowód na to, że mimo swojego wieku, artysta nadal jest w doskonałej formie i potrafi porwać publiczność swoim niepowtarzalnym głosem i charakterystycznym stylem.

Wszystkie te wydarzenia pokazują, że Elton John jest nie tylko legendą muzyki, ale także niezwykle wszechstronnym artystą, który 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polska Stocznia Wojenna rośnie jak na drożdżach

Podczas budowy parkingu odnaleziono tajemniczy rzymski posąg