w

MediaTek ogłosił sojusz z Metą. Cel – wprowadzenie Cię do rozszerzonej rzeczywistości

Temat okularów rozszerzonej rzeczywistości (AR) jest obecny w świecie technologii od ponad dekady, kiedy to pojawiły się pierwsze informacje o Google Glass. Niestety, produkt ten okazał się ostatecznie porażką, jednak sama koncepcja okularów AR wciąż krąży po branży. Teraz, po latach, firma Meta wyraża zainteresowanie tą technologią i planuje wprowadzić na rynek własne okulary AR. W realizacji swoich planów Meta będzie miała wsparcie od firmy MediaTek.

Okulary AR od Mety mają szansę stać się przełomowym produktem na rynku technologicznym. Dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości, użytkownicy będą mogli doświadczyć zupełnie nowego poziomu interakcji z otoczeniem. Okulary będą wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak rozpoznawanie gestów, śledzenie ruchu oczu czy wyświetlanie informacji w czasie rzeczywistym.

Współpraca z firmą MediaTek jest kluczowa dla sukcesu projektu Meta. Firma ta jest liderem w produkcji układów scalonych i posiada bogate doświadczenie w dziedzinie technologii mobilnych. Dzięki temu, okulary AR od Mety będą wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane podzespoły, co zapewni użytkownikom płynne i niezawodne działanie.

Meta nie jest pierwszą firmą, która próbuje wprowadzi 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inflacja PPI w Niemczech wyraźnie hamuje. To dobre i złe dane

Promocja na A Plague Tale Requiem na PS5/Xbox Series X – od 149,99 zł (rabat 70 zł)