w

Mercedes-AMG CLE 53 z polskimi cenami. Ile zapłacimy za sześć cylindrów?

Sportowa rodzina z Affalterbach w Niemczech jest coraz silniejsza. Ostatnim dodatkiem do tej rodziny jest nowy Mercedes-AMG CLE 53, który jest wyposażony w 6-cylindrowy silnik. Ten samochód nie tylko wygląda zjawiskowo, ale również ma przed sobą ważne zadanie – zastąpić pustkę po rasowych coupe klasy C i E. Już teraz można zamówić ten model w polskich salonach. Dzięki temu, że jest dostępny na naszym rynku, możemy poznać jego cenę oraz wszystkie oferowane funkcje. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Mercedes-AMG CLE 53 jest wyjątkowym samochodem, który łączy w sobie sportowy charakter z luksusem. Jego wygląd jest niezwykle atrakcyjny i przyciąga uwagę swoim dynamicznym designem. Wnętrze jest równie imponujące, a wysokiej jakości materiały i precyzyjne wykonanie sprawiają, że podróżowanie tym samochodem jest prawdziwą przyjemnością.

Jednak to, co napędza ten model, jest najważniejsze. 6-cylindrowy silnik o pojemności 3 litrów generuje imponującą moc 435 KM i moment obrotowy 520 Nm. D 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AC/DC powróci w zmienionym składzie. Zabraknie ważnego członka

Na zakupy i na narty. To centrum handlowe z największym krytym ośrodkiem na świecie