w

Michał Szpak trzyma za rękę tajemniczego mężczyznę. Pokazali wspólne zdjęcie

Ostatnie zdjęcie Michała Szpaka na Instagramie wywołało wiele emocji wśród fanów. Na fotografii wokalista trzyma się za ręce z tajemniczym mężczyzną, co wzbudziło wiele spekulacji i pytań. Wcześniej para spędziła razem wakacje, co można było zobaczyć na profilach społecznościowych obu panów. Teraz wiadomo już, kim jest towarzysz Szpaka i co ich łączy.

Okazuje się, że tajemniczym mężczyzną jest partner życiowy Michała Szpaka – Dawid Woliński. Para jest ze sobą od kilku lat i cieszy się stabilnym związkiem. Wcześniej jednak wokalista nie ujawniał publicznie swojej orientacji seksualnej, dlatego zdjęcie z partnerem wywołało tak duże zainteresowanie.

Michał Szpak i Dawid Woliński poznali się w 2015 roku, gdy wokalista brał udział w programie „X Factor”. Dawid był wówczas jednym z trenerów i to właśnie on pomógł Szpakowi w przygotowaniach do występów. Od tego czasu para jest nierozłączna i wspiera się w swoich karierach.

W mediach społecznościowych można zobaczyć wiele zdjęć z wakacji, na których Szpak i Woliński razem odpoczywają i cieszą się swo 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hollywoodzki aktor dołącza do zaszczytnego grona! „To dla nas wielki honor”

Rzucił wszystko i wyjechał w Bieszczady. Co dalej z tratwą, na której mieszkał Michał Giercuszkiewicz?