w

Milionowe oferty lądują na stole. ABBA i sekretne rozmowy z Las Vegas

Stolica hazardu, czyli Las Vegas, jest znana z tego, że na jej prestiżowych scenach występują największe gwiazdy estrady w ramach swoich rezydentur. Teraz wszystko wskazuje na to, że do tego wyjątkowego grona dołączy także legendarne szwedzkie zespołu ABBA, a dokładniej jego wirtualne awatary. Według doniesień, grupa jest gotowa podpisać wielomilionowy kontrakt na sprowadzenie „ABBA Voyage” do Las Vegas.

Od momentu swojego debiutu w latach 70., ABBA zdobyła serca milionów fanów na całym świecie swoją niepowtarzalną muzyką i charakterystycznym stylem. Teraz, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, grupa powraca w formie wirtualnych postaci, które będą mogły występować na żywo na scenie.

Wielu ekspertów uważa, że rezydentura „ABBA Voyage” w Las Vegas będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych w historii miasta. W końcu, Las Vegas jest znane z organizacji spektakularnych show, a wirtualny koncert ABBA na pewno przyciągnie tłumy fanów z całego świata.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Las Vegas staje się miejscem rezydentury dla legendarnych artystów. W przeszłości, miasto gościło takie gwiazdy jak Elvis Presley 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Willem Dafoe wymienił ulubione filmy. Wśród nich klasyki wszech czasów

Wylał szampana na nowy samochód. Chwilę później już go nie miał