w

Na niebie pojawiła się sztuczna poświata. Program HAARP w akcji

Program HAARP, czyli High Frequency Active Auroral Research Program, jest jednym z najbardziej popularnych elementów teorii spiskowych, które są szeroko rozpowszechnione wśród zwolenników teorii spiskowych. Według nich, program ten został stworzony w celu opracowania technologii, która umożliwia punktowe wywoływanie trzęsień ziemi oraz manipulowanie nastrojami społeczeństwa.

Ostatnie eksperymenty przeprowadzane przez naukowców związanych z programem HAARP mogą być wykorzystywane przez zwolenników teorii spiskowych jako dowód na istnienie takiej technologii. W rzeczywistości jednak, celem programu jest badanie jonosfery i jej wpływu na komunikację radiową oraz badanie zjawisk związanych z aurorami polarnymi.

Program HAARP jest prowadzony na terenie Alaski i składa się z wielu anten radiowych, które są wykorzystywane do generowania silnych fal elektromagnetycznych. Te fale są następnie kierowane w stronę jonosfery, co pozwala na badanie jej właściwości i zachowań.

Naukowcy związani z programem HAARP wykorzystują swoje badania do lepszego zrozumienia jonosfery i jej wpływu na nasze życie. Jednakże, ze względu na brak wiedzy na temat programu oraz jego tajemniczy charakter, wielu ludzi wierzy w teorie spiskowe związane z jego działaniami. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kursy walut. Ile zapłacimy za dolara, euro i franka we wtorek, 7 listopada?

Nintendo Switch podkręca swój wynik! Znakomite zainteresowanie Zeldą i Mario