w

Na widok tego auta policjanci przecierali oczy ze zdumienia

Podróż 48-letniego mieszkańca Piaseczna zakończyła się utratą dowodu rejestracyjnego oraz otrzymaniem mandatu w wysokości 1000 zł. Mężczyzna poruszał się po drogach samochodem, który nie tylko nie spełniał wymogów bezpieczeństwa, ale także nie posiadał bocznej szyby oraz niektórych elementów karoserii. Niestety, kierowca nie zdawał sobie sprawy z tragicznego stanu technicznego swojego pojazdu, co stanowiło poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

W trakcie kontroli drogowej, funkcjonariusze zauważyli brak bocznej szyby oraz uszkodzenia karoserii na samochodzie 48-latka. Po dokładniejszym sprawdzeniu pojazdu, okazało się, że brakuje także niektórych elementów, które są niezbędne do bezpiecznego poruszania się po drodze. W związku z tym, kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł oraz został pozbawiony dowodu rejestracyjnego.

Niestety, utrata dowodu rejestracyjnego oraz otrzymanie mandatu to nie jedyne konsekwencje, jakie spotkały 48-latka. W wyniku złego stanu technicznego pojazdu, mężczyzna naraził się na poważne zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego. Brak bocznej szyby oraz niektórych element 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głośny film już na VOD. Jeszcze niedawno był w kinach

Polski film, jakiego jeszcze nie było. Efekty specjalne rodem z Hollywood