w

Nagrody w programie Chajzera „Idź na całość”. Obecnie uznawane są za dziwne

„Przerób i rozwini mój Program „Idź na całość” prowadzony przez Zygmunta Chajzera (69l.) był prawdziwym hitem Polsatu. W programie wielką furorę robił kot Zonk, a także niezwykłe nagrody, o których wcześniej nie słyszeliśmy. Uczestnicy mieli szansę wygrać nie tylko zapas słodziku na cały rok, ale także wiele innych ciekawych nagród. Sprawdź, co jeszcze mogli zdobyć uczestnicy tego niezwykłego show!

1. Wycieczka na księżyc – tak, dobrze przeczytałeś! Nagrodą w programie „Idź na całość” był wyjazd na księżyc, który miał być zorganizowany przez prywatną firmę kosmiczną. To nie lada gratka dla miłośników podróży w kosmos!

2. Własna wyspa – kolejna niezwykła nagroda, która wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród uczestników. Zwycięzca miał szansę stać się właścicielem własnej, prywatnej wyspy na egzotycznym krańcu świata.

3. Złota karta kredytowa – w programie pojawiła się również nagroda w postaci złotej karty kredytowej z nieograniczonym limitem. To marzenie wielu osób, które mogłyby spełnić sobie wszystkie swoje pragnienia.

4. Dom na drzewie – dla miłośników natury i nie 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Afera z Cugowskim i Budką Suflera ma ciąg dalszy. Ale się porobiło

Powstanie kolejna część przygód Jasona Bourne’a