w

„Najgorszy silnik w historii” dostał 10 lat gwarancji

Koncern Stellantis ogłosił, że rozszerza gwarancję na swój najmniej udany silnik ostatnich lat, który niektórzy określają nawet jako „najgorszy silnik w historii”. Problem z jego awaryjnością zwrócił uwagę nawet Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). Teraz właściciele samochodów wyposażonych w 1.2 PureTech mogą być spokojni o swoją jednostkę napędową, ponieważ koncern oferuje aż 10-letnią gwarancję na ten silnik.

Decyzja o rozszerzeniu gwarancji na 1.2 PureTech została podjęta w odpowiedzi na liczne skargi i problemy związane z jego awaryjnością. Silnik ten był krytykowany przez wielu użytkowników i ekspertów motoryzacyjnych, a nawet został określony jako „najgorszy silnik w historii”. W związku z tym, koncern Stellantis postanowił podjąć działania mające na celu zwiększenie zaufania klientów do tej jednostki napędowej.

Gwarancja na 10 lat jest nie tylko wyjątkowo długa, ale także obejmuje szeroki zakres usterek i uszkodzeń. Właściciele samochodów z 1.2 PureTech będą mogli skorzystać z niej w przypadku problemów z układem chłodzenia, układem paliwowym, układem elektrycznym, a także z uszkodzeniami mechanicznymi. Koncern Stellantis zapewnia, że wszystkie 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sydney Sweeney zdradza, jakie są jej ulubione horrory. Wśród nich 4 tytuły

Do Polski dotarł pył znad Sahary, ale to nie dzisiaj będzie go najwięcej