w

Najpierw zaręczyny, a teraz takie wieści! Uwielbiany trener „The Voice of Poland” zostanie ojcem

Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia media obiegły informacje o zaręczynach Aleksandera Barona, gitarzysty popularnego zespołu Afromental, i Sandry Kubickiej, trenerki w programie „The Voice of Poland”. Teraz para ta zaskakuje kolejną radosną nowiną – rodzina młodej pary wkrótce się powiększy!

W mediach społecznościowych Aleksander i Sandra ujawnili, że modelka jest w ciąży. Para podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać wyraźnie rosnący brzuszek przyszłej mamy. Fani nie kryją swojego zachwytu i gratulują przyszłym rodzicom.

Zaręczyny i teraz ciąża – wydaje się, że dla Aleksandra i Sandry to rok pełen miłości i szczęścia. Para jest ze sobą od kilku lat i od samego początku budziła zainteresowanie mediów swoim związkiem. Teraz, gdy ich rodzina się powiększa, nie brakuje im wsparcia i życzeń wszystkiego najlepszego.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak para będzie się rozwijać w roli rodziców. Życzymy im dużo zdrowia i szczęścia w tym wyjątkowym czasie. Gratulujemy przyszłym rodzicom i czekamy na kolejne radosne wieści 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gorące emocje wokół sylwestra TVP w Zakopanem. „Krew mnie zalewa”

Dealer sprzedał to samo auto 13 klientom. Grozi mu dożywocie