w

Najstarsza polska didżejka! Vika ma 84 lata i szaleje w klubach

Vika, która ma 84 lata, jest niezwykle ekscentryczną i kolorową osobą, która nie boi się przełamywać schematów. Jej historia została uwieczniona w filmie „Vika!”, który opowiada o najstarszej polskiej didżejce. Ten inspirujący obraz ukazuje, jak wiek nie jest przeszkodą w realizacji swoich marzeń i pasji. Vika jest przykładem osoby, która pomaga innym zrozumieć, że wiek jest tylko stanem umysłu.

„Vika!” to niezwykły dokument, który z pewnością poruszy serca widzów. Film ten trafi na ekrany polskich kin 26 grudnia, dając szansę wszystkim na poznanie fascynującej historii tej niezwykłej kobiety. To opowieść o sile i determinacji, która pozwala pokonać wszelkie przeciwności losu. Vika jest przykładem osoby, która nie poddaje się stereotypom i udowadnia, że wiek nie jest barierą w realizacji swoich marzeń.

Dzięki filmowi „Vika!”, polscy widzowie będą mieli okazję poznać nie tylko historię tej niezwykłej didżejki, ale także zainspirować się jej życiową filozofią. Vika jest przykładem osoby, która nie 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Świąteczny wyjazd może być drogą przez mękę. Ale wcale nie musi

Niezwykła historia Ferrari. Służyło do przemytu złota, potem zniknęło, a dziś?