w

Największe luki logiczne w hitach Disneya! Znasz wszystkie?

Często zdarza się, że powracamy do naszych ulubionych produkcji z dzieciństwa, aby poczuć się jak w starych, dobrych czasach. Jednak niekiedy, zamiast cieszyć się nostalgicznie, zauważamy pewne niekonsekwencje w mechanizmach prezentowanego świata, co może zepsuć nam przyjemność z oglądania. Dlatego też, w tym artykule przedstawiamy 10 produkcji, w których fabuła jest dziurawa jak sito.

1. „Harry Potter” – choć seria ta jest uwielbiana przez miliony fanów na całym świecie, nie brakuje w niej pewnych nieścisłości i niekonsekwencji. Na przykład, w pierwszej części „Kamienia Filozoficznego”, Hagrid mówi Harry’emu, że nie może on przekroczyć muru Dworca King’s Cross, ponieważ nie ma on jeszcze 11 lat. Jednak w późniejszych częściach, widzimy, że dzieci mogą przekraczać ten mur bez problemu.

2. „Gwiezdne wojny” – choć ta saga jest uważana za jedną z najlepszych w historii kina, nie brakuje w niej pewnych niedociągnięć. Na przykład, w „Imperium kontratakuje”, Luke Skywalker zostaje uwięziony przez Jabby the Hutta i jest zmuszony 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziś, 20 gru 20:00 (TVN 7) – Testosteron

Policja zastawiła pułapkę na kierowcę i zabrała mu prawko. Jest wyrok sądu