w

Największy wycieczkowiec świata wypłynął. Ocieka luksusem

Ikona Mórz, największy statek wycieczkowy na świecie, wyruszył z portu w Miami na swoją inauguracyjną podróż. Ten gigantyczny statek został wyposażony we wszystkie możliwe luksusy, z których pasażerowie mogą korzystać przez cały siedmiodniowy rejs po egzotycznych wyspach. Od samego początku budzi on kontrowersje, szczególnie wśród środowisk ekologicznych.

Icon of the Seas jest nie tylko największym, ale także najbardziej luksusowym statkiem wycieczkowym na świecie. Jego długość wynosi ponad 362 metry, a szerokość ponad 66 metrów. Statek może pomieścić ponad 6 tysięcy pasażerów i 2,2 tysiąca członków załogi. Jest wyposażony w 18 pokładów, na których znajdują się liczne restauracje, bary, baseny, siłownie, spa, kasyna i inne atrakcje.

Podczas siedmiodniowego rejsu, pasażerowie mogą cieszyć się nie tylko luksusowymi udogodnieniami, ale także pięknymi widokami i niezapomnianymi przeżyciami. Statek zatrzymuje się na kilku tropikalnych wyspach, gdzie pasażerowie mogą zwiedzać, odpoczywać na plaży lub uczestniczyć w różnych aktywnościach, takich jak nurkowanie czy wycieczki łodzią.

Jednak od samego począ 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Liam Gallagher i John Squire zapowiadają wspólny album. Posłuchaj singla „Mars to Liverpool”

Zagadka zaginięcia Amelii Earhart. Odnaleziono kluczowy element 87-letniej układanki