w

„Nie sprawdzają się na Ukrainie”. Krytyczny głos o polskich czołgach

Malezyjskie siły zbrojne obecnie przeprowadzają duży program modernizacji swoich czołgów PT-91M „Pendakar”. Jest to rodzaj maszyn zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce, które zostały zakupione przez Kuala Lumpur w pierwszej dekadzie XXI wieku. Jednak w ostatnim czasie pojawiły się głosy w Malezji, że te czołgi nie są wystarczająco wartościowe na współczesnym polu bitwy.

Program modernizacji czołgów PT-91M jest obecnie w trakcie realizacji przez malezyjskie wojsko. Celem tego programu jest ulepszenie i dostosowanie tych maszyn do współczesnych wymagań i wyzwań na polu bitwy. Jednakże, w ostatnim czasie pojawiły się wątpliwości co do wartości tych czołgów w obliczu nowoczesnych technologii i strategii wojennych.

Czołgi PT-91M „Pendakar” są maszynami polskiej konstrukcji, które zostały zakupione przez Malezję w celu wzmocnienia jej sił zbrojnych. Jednakże, wraz z postępem technologicznym i zmianami w sposobie prowadzenia wojny, pojawiły się opinie, że te czołgi nie są już wystarczająco wartościowe na współczesnym polu bitwy.

W odpowied 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ale wpadka Volkswagena. Marka rozwścieczyła własnych fanów

Koreańskie sztuczne słońce rozgrzało się do 100 mln stopni