w

Niemiecki producent szuka pracowników w Polsce. Jakie wymagania?

Rozwój elektromobilności oraz coraz większe zainteresowanie pojazdami elektrycznymi stają się coraz bardziej widoczne na rynku motoryzacyjnym. Jednakże, pomimo rosnącej popularności aut na prąd, wciąż istnieje niewielkie zainteresowanie nimi ze strony konsumentów. W rezultacie, wiele producentów samochodów jest zmuszonych do ograniczania liczby zatrudnionych pracowników.

Jednakże, nie jest to sytuacja powszechna. Przykładem jest spółka Volkswagen Poznań, która prowadzi poszukiwania nowych pracowników, pomimo wyzwań związanych z rozwojem elektromobilności. Firma ta jest jednym z największych pracodawców w regionie i zatrudnia ponad 11 000 osób. W ostatnich latach, Volkswagen Poznań zainwestował znaczne środki w rozwój produkcji pojazdów elektrycznych, co przyczyniło się do utrzymania miejsc pracy i stworzenia nowych.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na samochody elektryczne, Volkswagen Poznań planuje zwiększyć produkcję i zatrudnić dodatkowych pracowników. Firma ta oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego. W ten sposób 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dżem: Wzruszające pożegnanie Macieja Balcara. „Wszystko ma swój początek i koniec”

Gdzie leży Stara Zelandia? Bliżej, niż ci się wydaje