w

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia gwiazdy „Królowych życia”. Laluna Unique trafiła do szpitala

Laluna Unique, znana z udziału w popularnym programie „Królowe życia”, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Jej przygoda z telewizją rozpoczęła się właśnie dzięki udziałowi w tym programie, który przyniósł jej ogromną popularność i rozpoznawalność. Jednak, jak się okazuje, celebrytka nie tylko skupia się na swojej karierze w mediach, ale także jest znana jako wielka fanka operacji plastycznych.

Laluna Unique od samego początku swojej kariery w show-biznesie otwarcie mówiła o swoich zabiegach upiększających, które przeszła w celu poprawienia swojego wyglądu. Nie ukrywała, że jest to dla niej ważny element dbania o siebie i swoją urodę. Dzięki temu stała się inspiracją dla wielu kobiet, które również marzą o poprawieniu swojego wyglądu za pomocą operacji plastycznych.

Jednak ostatnie wieści od Laluny Unique zaskoczyły jej fanów. Celebrytka poinformowała, że ponownie trafiła do szpitala, jednak tym razem nie jest to związane z kolejnym zabiegiem upiększającym. Okaza 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Plotki o Kaźmierskiej to jednak prawda. „Królowa życia” pilnie szuka męża

Środki z KPO dla Polski przed Wigilią? D. Tusk jest „prawie pewien”