w

Nietypowa komedia romantyczna. Głównymi bohaterkami są lesbijki

23 lutego na ekrany polskich kin trafi film „Żegnajcie laleczki” w reżyserii znanego twórcy Ethana Coena, który jest odpowiedzialny za takie kultowe produkcje jak „Fargo” czy „Big Lebowski”. Film powstał na podstawie scenariusza, który został napisany i wyprodukowany przez samego Coena oraz jego żonę, Tricię Cooke. W głównych rolach zobaczymy utalentowane aktorki Margaret Qualley, znana z roli w „Pewnego razu w… Hollywood”, oraz Geraldine Viswanathan, która wcieli się w postać niebezpiecznego kochanka.

„Żegnajcie laleczki” to opowieść o dwóch młodych kobietach, które postanawiają zemścić się na swoich oprawcach. W trakcie swojej misji, dziewczyny muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu oraz własnymi demonami. Film porusza ważne tematy, takie jak przemoc wobec kobiet i siła przyjaźni.

Ethan Coen, jako doświadczony reżyser i scenarzysta, z pewnością stworzył niezwykłe dzieło, które porwie widzów swoją intrygującą fabułą i doskonałą grą aktorską. „Żegnajcie laleczki” to kolejna produkcja, która udowadnia, że Coen jest mistrzem w tworzeniu filmów, które wciągają i poz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polska fotoradarami stoi? Wcale nie, do rekordzistów nam daleko

Rockowym głosem rzucił trenerów „The Voice Senior” na kolana. „Wbiło nas w fotele”