w

Nowa konsola PlayStation 5 rozebrana. Wiemy, co Sony zmieniło w konstrukcji urządzenia

Mimo że PlayStation 5 jest dopiero w fazie wprowadzania na rynek, w niektórych częściach świata już pojawiły się osoby, które mogą cieszyć się nową propozycją od koncernu Sony. Co więcej, dwie z tych osób prowadzą kanały technologiczne, dzięki czemu konsola została dokładnie przebadana i rozebrana na części pierwsze, ujawniając wszystkie jej tajemnice. Jakie zmiany wprowadził producent w porównaniu do poprzedniej wersji i jak wpłyną one na użytkowników?

Pierwszą i najważniejszą zmianą jest oczywiście wydajniejszy procesor, który pozwala na płynne działanie gier w rozdzielczości 4K i częstotliwości 120 klatek na sekundę. To ogromny skok w porównaniu do poprzedniej generacji, co z pewnością zadowoli wymagających graczy. Konsola została również wyposażona w szybszy dysk SSD, co przekłada się na krótsze czasy ładowania i szybsze przełączanie między grami.

Kolejną istotną zmianą jest nowy kontroler DualSense, który został zaprojektowany z myślą o jeszcze większym wciągnięciu graczy w świat gry. Dzięki zaawansowanej technologii hapticznej i adaptacyjnym spustom, użytkownicy mogą poczuć się jakby byli częścią gry, a nie tylko jej obserwatorami. Dodatkowo, kontroler został wyposażony w mikrofon i głośnik, co ułatwia kom 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Średnia emerytura w Polsce wyraźnie wzrosła. Rośnie też liczba emerytów

Promocja na kartę graficzną XFX RX 6600 Gaming Speedster – za 849 zł (rabat 200 zł)