w

Nowa supergrupa na polskiej scenie. Dorosłe Dzieci poszerzają skład

Z wielką radością witamy na pokładzie naszej nowej supergrupy Dorosłe Dzieci znanego wokalistę Sebastiana Makowskiego, który wcześniej występował w grupie Ptaky. Jest to dla nas ogromny zaszczyt i przywilej móc współpracować z tak utalentowanym artystą. Przypominamy, że w składzie naszej formacji znajdują się również wybitni muzycy, którzy występowali w takich zespołach jak Ira, Oddział Zamknięty, Turbo, Acid Drinkers czy Golden Life. Jesteśmy przekonani, że nasza wspólna praca przyniesie niezapomniane i wyjątkowe doznania muzyczne dla naszych fanów.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością występu na koncercie w Warszawie z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie to dla nas nie tylko wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszych umiejętności, ale również szansa na wsparcie szlachetnego celu, jakim jest pomoc potrzebującym. Jesteśmy przekonani, że nasza muzyka połączy się z pozytywną energią tego wydarzenia i stworzy niezapomnianą atmosferę.

Zapraszamy wszystkich naszych fanów i miłośników do wspólnego świętowania i wspierania szczytnej inicjatywy. Będzie to nie tylko koncert, ale również wyjątkowe spotkanie z naszą nową formacją i możliwość poznania naszych nowych utworów. Razem stworzymy niezapomniany wieczór pełen muzyki, radości i dobrej energii.

Do zobaczenia na koncercie! 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WOŚP wróci do TVP? Ujawniono wiadomość od nowego prezesa

BYD wybuduje zakład na Węgrzech. Tym samym wyprzedzi Izerę i Geely