w

Nowa ukochana Hakiela pokazała Cichopek, co straciła. Bolesny cios nadszedł niespodziewanie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych par w polskim show-biznesie. Od lat są razem i wspólnie budują swoje życie, jednak nie jest to łatwe zadanie. Ich przeszłość wciąż nie daje im spokoju, ponieważ ich byli partnerzy nie potrafią o nich zapomnieć. Mimo że od dłuższego czasu para ta cieszy się szczęściem u boku swoich obecnych partnerów – Pauliny Smaszcz i Marcina Hakiela, to ostatnio pojawiły się nowe problemy.

Paulina Smaszcz, która od miesięcy jest u boku Macieja Kurzajewskiego, zdobyła serce nie tylko jego, ale także publiczności. Jednak ostatnio pojawiły się plotki, że Marcin Hakiel, były partner Katarzyny Cichopek, zaczął „dokładać do pieca” i próbuje zwrócić uwagę na siebie. Wszystko to za sprawą jego nowej ukochanej, która postanowiła włączyć się do gry.

Nowa partnerka tancerza, o której nie wiadomo wiele, postanowiła zaszokować opinię publiczną. W mediach społecznościowych pojawiły się jej odważne zdjęcia, na których prezentuje swoje wdzięki. Niektórzy twierdzą, że jest to próba zwrócenia uwagi na siebie i wypromowania się kosztem byłej partnerki Hakiela – Katarzyny Cichopek.

Jednak para ta nie daje się zastraszyć i nie zamierza reagować na te plotki. Katarzyna Cichopek i Mac 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Takiego Marsa nie widzieliśmy. NASA udostępnia widok jak z ISS

Halejcio robiła wszystko, by ratować rodzinę. Rezygnowała nawet z wakacji