w

Nowe wieści w sprawie stanu zdrowia Ozzy’ego Osbourne’a. „Serce mi pękło”

Ozzy Osbourne nie poddaje się w walce o powrót na scenę, ale niestety jego bliscy zdają sobie sprawę, że jego wysiłki mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Wokalista od dawna zmaga się z poważną chorobą, która coraz bardziej się pogłębia. Jego żona, Sharon Osbourne, która jest przy nim od 41 lat, ujawniła nowe informacje na temat zdrowia swojego męża i perspektyw na najbliższą przyszłość.

Ozzy Osbourne, legenda rocka i były wokalista zespołu Black Sabbath, od lat walczy z różnymi problemami zdrowotnymi. Niestety, jego stan zdrowia ostatnio znacznie się pogorszył, co uniemożliwia mu powrót na scenę. Pomimo tego, że artysta nie poddaje się i nadal próbuje wrócić do swojej pasji, jego bliscy obawiają się, że jego wysiłki mogą okazać się daremne.

Jego żona, Sharon Osbourne, która jest również jego menedżerem, ujawniła, że Ozzy jest w bardzo złym stanie. W wywiadzie dla jednego z brytyjskich magazynów, Sharon przyznała, że jej mąż jest w bardzo trudnej sytuacji i codziennie musi zmagać się z bólem i cierpieniem. Mimo to, nie traci nadziei i wciąż walczy o powrót na scenę.

Sharon Osbourne wyjawiła również, że jej mąż jest pod stałą opieką lekar 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalczyńska kapitalnie skwitowała karierę Hołowni. Tylko raz pozwolił sobie na „skok w bok”

Była żona Phila Collinsa robi wyprzedaż. Pod młotek pójdą pamiątki lidera Genesis