w

O włos od tragedii. Wjechała Porsche do żłobka, jej tłumaczenie zwala z nóg

W Lublinie, przy ulicy Strzeszewskiego, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie, które mogło skończyć się tragicznie. W jedną z przeszklonych ścian żłobka wjechało Porsche, powodując poważne uszkodzenia i zatrzymując się dopiero wewnątrz budynku. Kierująca pojazdem kobieta wyjaśniła, że pomyliła pedały gazu i hamulca, co spowodowało niekontrolowane przyspieszenie pojazdu. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji pracowników żłobka i szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, nikomu nie stało się krzywda.

Zdarzenie to wywołało duże poruszenie wśród mieszkańców okolicy, którzy zaniepokojeni stanem bezpieczeństwa na drogach, domagają się surowszych kar dla kierowców popełniających błędy za kierownicą. Wielu z nich wyraża również obawy dotyczące stanu technicznego pojazdów, które mogą stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Władze miasta zapewniają, że zostaną podjęte odpowiednie kroki w celu zapobiegania podobnym incydentom w przyszłości. Planowane są m.in. wzmożone kontrole techniczne pojazdów oraz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pierwszy raz w karierze. 56 lat czekał na coś takiego

Chińczycy chcą hodować ziemniaki w kosmosie. Eksperyment trwa w najlepsze