w

Obiad z polskim astronautą na aukcji WOŚP. Wylicytuj wyjazd do centrum ESA

Sławosz Uznański, znany polski astronauta, nie tylko wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale także daje możliwość osobistego spotkania z nim. W ramach aukcji na rzecz WOŚP, można wylicytować wyjątkową okazję – obiad z Uznańskim oraz zwiedzanie Europejskiej Agencji Kosmicznej (EAC), gdzie odbywa się szkolenie dla astronautów.

Jeśli jesteś fanem kosmosu i marzysz o spotkaniu z polskim astronautą, to ta aukcja jest dla Ciebie! Sławosz Uznański, który odbył już dwie misje kosmiczne, jest jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich astronautów. Teraz masz szansę nie tylko poznać go osobiście, ale także zwiedzić miejsce, gdzie przygotowuje się do swoich kosmicznych wypraw.

Europejska Agencja Kosmiczna jest jedną z najważniejszych instytucji zajmujących się badaniami kosmosu. To właśnie tam odbywa się szkolenie dla astronautów, którzy w przyszłości będą reprezentować swoje kraje w kosmosie. Zwiedzając EAC, będziesz miał okazję zobaczyć, jak wygląda codzienne życie astronautów i jak przygotowują się do swoich misji.

Aukcja obejmuje również obiad z Sławoszem Uz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polska wysłała Ukrainie zabójczą broń. Bez trudu niszczy samoloty

Gratka dla fanów futbolu i motoryzacji. Samochód mistrza świata do kupienia w Polsce