w

Od jutra wojsko pojawi się na drogach w całej Polsce. Ważny apel

Już jutro, czyli 12 lutego, na drogach całej Polski można spodziewać się wzmożonego ruchu pojazdów wojskowych. Powód jest prosty – rozpoczynają się ćwiczenia NATO Steadfast Defender-24, a w szczególności ich polska część, czyli Dragon-24. W związku z tym, przez kolejne miesiące, aż do końca maja, na autostradach i drogach ekspresowych można będzie zauważyć obecność pojazdów wojskowych.

Ćwiczenia NATO Steadfast Defender-24 są częścią szerszego programu obrony i bezpieczeństwa, mającego na celu wzmocnienie współpracy i gotowości wojskowej państw członkowskich NATO. W ramach tych ćwiczeń, polskie siły zbrojne będą współpracować z wojskami z innych krajów, w celu doskonalenia swoich umiejętności i przygotowania do ewentualnych sytuacji kryzysowych.

W związku z tym, na drogach można spodziewać się obecności różnego rodzaju pojazdów wojskowych, takich jak czołgi, transportery opancerzone, wozy bojowe czy samochody ciężarowe. Będą one przemieszczać się głównie po autostradach i drogach ekspresowych, jednakże mogą pojawić się również na innych trasach.

Warto 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Francja. Obraz moneta oblany zupą. Akcja aktywistek w Lyonie

Dlaczego wywiad z Władimirem Putinem jest groźniejszy, niż myślimy