w

Odkrywając nowe perspektywy – „Amerykańscy Niezależni” na 17. Mastercard OFF CAMERA

„Amerykańscy niezależni” to jedna z najważniejszych sekcji festiwalu Mastercard OFF CAMERA, stanowiąca jedną z czterech stałych części programu. Obok Konkursu „Wytyczanie Drogi”, Konkursu Polskich Filmów Fabularnych oraz sekcji „Festiwalowe Hity”, „Amerykańscy niezależni” od lat przyciąga nowych fanów amerykańskiego kina. W tegorocznej edycji festiwalu, jak zawsze, będziemy mieli okazję zobaczyć wiele interesujących tytułów z amerykańskiej sceny niezależnej.

Sekcja „Amerykańscy niezależni” prezentuje najnowsze produkcje niezależnych twórców z USA, którzy często poruszają ważne i aktualne tematy społeczne. Filmy te charakteryzują się oryginalnymi pomysłami, świeżym spojrzeniem na świat oraz wysoką jakością wykonania. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, możemy spodziewać się wielu ciekawych i różnorodnych tytułów.

Wśród filmów, które zostaną zaprezentowane w sekcji „Amerykańscy niezależni” na tegorocznym festiwalu, znajdą się m.in. „The Florida Project” Seana Bakera, opowiadający o życiu biednych mieszkańców motelu w pobliżu Disneylandu, „The Rider” Chloé Zhao 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyjątkowa ludolfina. Tak Polacy świętują 14 marca Dzień Liczby Pi

Jak działa system Red Light? Masz 2 sekundy