w

Olaf Lubaszenko został skandalicznie potraktowany w hotelu. „Czekała na mnie walizka i zakaz wstępu”

Ostatnio Olaf Lubaszenko był zaproszonym gościem na popularnym podcastu „WojewózkiKędzierski”. W trakcie rozmowy z dziennikarzami, aktor powrócił wspomnieniami do nieprzyjemnego incydentu, który miał miejsce w czasie jego studiów. Do dziś z lekkim zdziwieniem wspomina fakt, że został wyrzucony z pokoju hotelowego.

Podczas swoich studiów, Olaf Lubaszenko był już znanym aktorem, jednak wciąż miał wiele doświadczeń do zdobycia. W jednym z miast, gdzie odbywał się jego występ, aktor zatrzymał się w hotelu. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Podczas pobytu w hotelu, Lubaszenko został niespodziewanie wyrzucony z pokoju, w którym się zatrzymał. Aktor do dziś nie może zrozumieć, co było powodem takiego zachowania personelu hotelowego. Być może była to pomyłka, jednak dla młodego aktora było to bardzo przykro i niezrozumiałe.

Olaf Lubaszenko przyznał, że ten incydent bardzo go zasmucił i zaniepokoił. Był to dla niego pierwszy raz, kiedy spotkał się z takim traktowaniem w hotelu. Aktor nie ukrywa, że 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kia Sorento II. Poradnik kupującego: polecane wersje, największe wady

Odwrócone ogniwo słoneczne pobiło rekord. Imponujący wynik technologii, która nie wykorzystuje krzemu