w

„Opole wraca do korzeni”. TVP po zmianach ujawnia pierwsze nazwiska

Wojciech Iwański, znany przede wszystkim jako reżyser trwającej obecnie edycji „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, a wcześniej pracujący przy popularnych programach „Mam talent” i „X Factor”, został wybrany na dyrektora artystycznego tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Jest to ogromne wyróżnienie dla Iwańskiego, który od lat jest jednym z najbardziej cenionych i utalentowanych reżyserów w polskim show-biznesie.

Jego doświadczenie i umiejętności w zakresie reżyserii widowisk telewizyjnych są nieocenione, dlatego też decyzja o powierzeniu mu roli dyrektora artystycznego festiwalu jest bardzo trafna. Iwański jest znany z niezwykłej precyzji i dbałości o każdy szczegół, co z pewnością przyczyni się do stworzenia niezapomnianych i spektakularnych występów podczas tegorocznej edycji festiwalu.

Ponadto, podczas oficjalnej konferencji prasowej, poznaliśmy pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wśród nich znajdują się takie gwiazdy jak: Kayah, Kasia Kowalska, Natalia Kukulska, czy też zespół Dżem. To tylko niektóre z nazwisk 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polska legenda wraca na Woodstock 2024 (Pol’and’Rock Festival). „Marzenia się spełniają”

Korwin-Mikke o buspasach. Nowa klasa uprzywilejowanych