w

Opóźnienia na budowie nowego odcinka drogi S1. Wszystkiemu winny wiadukt

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o konieczności przeprowadzenia dodatkowych robót budowlanych w obrębie węzła drogowego Dąbrowa Górnicza Pogoria. W ramach tych prac planowane jest wyburzenie istniejącego wiaduktu drogowego na ulicy Armii Krajowej, a w jego miejsce zostanie wybudowany nowy. Celem tych działań jest poprawa bezpieczeństwa i płynności ruchu drogowego w tym rejonie.

Obecny wiadukt drogowy na ulicy Armii Krajowej jest już przestarzały i nie spełnia wymagań bezpieczeństwa. Dlatego też, w celu zapewnienia bezpiecznego i sprawnego przepływu pojazdów, konieczne jest przeprowadzenie prac modernizacyjnych. Nowy wiadukt zostanie wybudowany zgodnie z najnowszymi standardami i będzie spełniał wszystkie wymagania bezpieczeństwa drogowego.

Wyburzenie istniejącego wiaduktu i budowa nowego wymagać będzie przeprowadzenia szeregu prac przygotowawczych. W pierwszej kolejności, konieczne będzie wykonanie demontażu istniejącej konstrukcji oraz usunięcie gruzu. Następnie, rozpocznie się budowa nowego wiaduktu, która obejmie m.in 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nagroda nazwana imieniem zmarłego aktora. Pierwszym laureatem Keanu Reeves

Powstaje film o kultowym programie komediowym. Kto wcieli się w znane komiczki?