w

Opublikowali w sieci szokujące zdjęcia Taylor Swift stworzone przez AI. „Obelżywe”

Media społecznościowe zostały zalewane szokującymi zdjęciami, które zostały wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Na tych fotografiach możemy zobaczyć znaną wokalistkę Taylor Swift bez ubrań, w bardzo sugestywnych pozach. Według doniesień mediów, sztab wokalistki nie wyklucza możliwości podjęcia działań prawnych przeciwko osobom, które rozpowszechniają te kontrowersyjne obrazy.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji do generowania zdjęć osób publicznych bez ich zgody jest nie tylko naruszeniem prywatności, ale także może mieć poważne konsekwencje prawne. W przypadku Taylor Swift, która jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na świecie, takie działania mogą mieć negatywny wpływ na jej wizerunek i karierę.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy sztuczna inteligencja jest wykorzystywana do manipulowania wizerunkiem znanych osób. W ostatnich latach pojawiło się wiele przypadków, w których celebryci byli ofiarami takich działań. Wiele z nich zdecydowało się na podjęcie działań prawnych w celu ochrony swojej prywatności i wizerunku.

W przypadku Taylor Swift, jej sz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piotr Pacek o swojej postaci w „Kosie”: „Jest ludzki przez zło, które w nim jest”

Tylu fotoradarów i systemów pomiaru prędkości w Polsce jeszcze nie było