w

Orlen 80. Rajd Polski. 300 km tras i 70 stref dla kibiców

W dniach od 27 do 30 czerwca 2024 roku odbędzie się kolejna edycja Orlen Rajdu Polskiego. Impreza ta, będąca jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim sporcie motorowym, będzie miała swoją bazę w urokliwych Mikołajkach, położonych w województwie warmińsko-mazurskim. Zawodnicy będą mieli do pokonania ponad 300 kilometrów tras, które będą prowadzić przez dziewiętnaście szutrowych odcinków specjalnych.

Dla fanów rajdów czekać będą liczne atrakcje, a także aż 70 stref dla kibiców, gdzie będą mogli oni śledzić zmagania najlepszych kierowców i ich samochodów. Będzie to nie tylko okazja do zobaczenia w akcji swoich ulubionych zawodników, ale także do przeżycia niezapomnianych emocji i adrenaliny.

Orlen Rajd Polski to nie tylko wyścig, ale także okazja do poznania pięknych zakątków Polski. Trasy będą prowadzić przez malownicze krajobrazy, a zawodnicy będą mieli okazję doświadczyć różnorodnych warunków drogowych.

Organizatorzy zapewniają, że rajd będzie nie tylko wyzwaniem dla zawodników, ale także dla fanów, którzy będą mogli śledzić rywalizację na 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konflikt Rodowicz z Prońko trwa od dekad. „Traktuje mnie jak powietrze”

Sherp w rękach strażaków. Terenowy wszędołaz przeszedł testy