w

Ostatnie lata to dla niej walka z chorobą. ​Francoise Hardy jest pogodzona ze śmiercią

Françoise Hardy jest jedną z najważniejszych ikon francuskiej piosenki. W dniu 17 stycznia tego roku, artystka obchodzi swoje 80. urodziny, co jest okazją do wspomnienia jej wyjątkowej kariery muzycznej. Niestety, w ostatnim czasie coraz częściej mówi się o niej nie tylko w kontekście jej osiągnięć artystycznych, ale również z powodu jej poważnych problemów zdrowotnych. Wokalistka otwarcie wypowiedziała się na temat swojej śmierci, co wywołało szok wśród jej fanów i opinii publicznej.

Françoise Hardy zaczęła swoją karierę muzyczną w latach 60., kiedy to jej przebój „Tous les garçons et les filles” stał się międzynarodowym hitem. Jej delikatny, melancholijny głos i romantyczne teksty szybko zdobyły serca słuchaczy na całym świecie. Hardy stała się symbolem francuskiej muzyki i ikoną stylu, inspirując wielu artystów i modę.

Jednak w ostatnich latach, uwaga mediów skupiła się na jej zdrowiu. W 2004 roku artystka została zdiagnozowana z rakiem piersi, co spowodowało przerwę w jej karierze muzycznej. Mimo operacji i chemioterapii, Hardy powróciła na scenę i kontynuowała swoją działalność artystyc 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Paszporty Polityki rozdane! Kto otrzymał nagrodę w kategorii Muzyka Popularna?

Prezes BMW: Zakaz aut spalinowych może wywołać sytuację kryzysową