w

Oświadczenie po kolizji w telefonie. Nowa opcja w mObywatelu

W połowie wakacji popularna wśród kierowców aplikacja mObywatel zyska nową funkcję, która z pewnością przyspieszy i ułatwi proces zgłaszania kolizji drogowych. Panel o nazwie „Stłuczka” został wprowadzony w celu usprawnienia sposobu zgłaszania szkód komunikacyjnych. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, kierowcy nie będą już musieli wozić ze sobą wzorów ani spisywać na miejscu oświadczeń. Nowa funkcjonalność pozwoli na szybką i wygodną likwidację szkody, co w konsekwencji przyspieszy proces uzyskania przez poszkodowanych odszkodowania.

Aplikacja mObywatel jest już od dłuższego czasu bardzo popularna wśród kierowców, ponieważ umożliwia im łatwe i szybkie załatwianie wielu spraw związanych z pojazdem. Dzięki niej można m.in. sprawdzić termin ważności ubezpieczenia, opłacić mandat drogowy czy też zarejestrować pojazd. Teraz, dzięki nowej funkcji „Stłuczka”, aplikacja ta staje się jeszcze bardziej przydatna i kompleksowa.

W jaki sposób działa panel „Stłuczka”? Po zarejestrowaniu się w aplikacji, kierowca może w prosty sposób zgłosić kolizję drogową, wypełniając specjalny formularz. Wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak dane uczestników zdarzenia, miejsce i czas kolizji oraz opis szkody. Wszystkie te informacje są przesyłane bezpośrednio do ubezpieczyciela, co znacznie przyspiesza proces likwidacji szkody 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiemy, ile już zarobiła epicka superprodukcja. Ta kwota robi wrażenie

Fani wskazali nowego Jamesa Bonda. Kontrowersyjny wybór?