w

Oszustwo na Orlen wciąż niebezpieczne. Kobieta straciła ponad 260 tys. złotych

Od kilku lat w internecie pojawiają się próby kradzieży pieniędzy za pomocą tzw. metody na Orlen. Osoby nieuczciwe wykorzystują fałszywe ogłoszenia, obiecując bardzo wysokie i pewne zyski po zainwestowaniu w rzekome akcje polskiego koncernu. Niestety, wielu Polaków dało się skusić na tę sztuczkę. Jednak policjanci ostrzegają: nie dajmy się zwieść wizji szybkiego i łatwego zarobku.

Próby kradzieży pieniędzy za pomocą metody na Orlen są obecne w internecie od kilku lat. Osoby nieuczciwe wykorzystują fałszywe ogłoszenia, które obiecują bardzo wysokie i pewne zyski po zainwestowaniu w rzekome akcje polskiego koncernu. Niestety, wielu Polaków dało się skusić na tę sztuczkę, a ich oszczędności zostały skradzione.

Policjanci przestrzegają przed tą metodą oszustwa i apelują do społeczeństwa o ostrożność. Nie dajmy się zwieść obietnicom szybkich i łatwych zysków, ponieważ w większości przypadków są to tylko puste obietnice. Oszuści wykorzystują popularność i zaufanie do polskiego koncernu Orlen, aby prz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowe oszustwo na Allegro. Przestępcy nabijają Polaków w butelkę!

Nowe funkcje mObywatela. Rejestracja pojazdu i „stłuczka”