w

Oto kulisty decyzji Owsiaka. Nie konsultował tego z nikim

Jak już informowaliśmy 10 czerwca na oficjalnym profilu festiwalu Pol’and’Rock na Facebooku, pojawiła się nieoczekiwana aktualizacja programu. Pomimo wcześniejszych zapewnień organizatorów o odrzuceniu propozycji występu zespołu Ich Troje, formacja Michała Wiśniewskiego ostatecznie zagra na festiwalu. Teraz dowiedzieliśmy się, jak doszło do tego zaskakującego zwrotu wydarzeń.

W kwietniu tego roku, po ogłoszeniu pierwszych artystów, organizatorzy festiwalu Pol’and’Rock otrzymali wiele propozycji od zespołów chcących wystąpić na jednej z największych scen muzycznych w Polsce. Jedną z nich była oferta od zespołu Ich Troje, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród fanów muzyki pop. Jednakże, pomimo wielu próśb i apeli, organizatorzy zdecydowali się odrzucić tę propozycję, tłumacząc to brakiem miejsca w programie oraz chęcią zaprezentowania bardziej alternatywnych i niezależnych artystów.

Jednakże, jak się okazało, decyzja ta została zmieniona w ostatniej chwili. 10 czerwca na oficjalnym profilu festiwalu Pol’and’Rock na Facebooku pojawiła się informacja, że zespół Ich Troje jednak zagra na festiwalu. Jak się dow 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Apple Intelligence, czyli AI w wydaniu nadgryzionego jabłka

Duża promocja na bestsellery Toyoty. Nawet 20 tys. zł taniej