w

Oto nowy basista AC/DC? Grał z Celine Dion i… Shakirą!

Już w poniedziałek powinniśmy otrzymać informacje na temat planów zespołu AC/DC. To właśnie wtedy kończy się odliczanie w ich mediach społecznościowych, co wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów. Wielu z nich spekuluje, że zespół ogłosi trasę koncertową, która miałaby odbyć się bez udziału wieloletniego członka grupy, Cliffa Williamsa. Zagraniczne media są już niemal pewne, kto zajmie jego miejsce, co tylko podsyca napięcie i oczekiwania wśród fanów.

Wieloletni basista AC/DC, Cliff Williams, ogłosił swoje odejście z zespołu w 2016 roku, co wywołało ogromne poruszenie wśród fanów. Od tego czasu, fani z niecierpliwością oczekują na informacje na temat przyszłości zespołu. W końcu, po długim oczekiwaniu, w poniedziałek powinniśmy poznać plany AC/DC.

Wiele spekulacji krąży wokół możliwej trasy koncertowej, która miałaby odbyć się bez udziału Cliffa Williamsa. Wielu fanów obawia się, że bez niego zespół nie będzie już taki sam, jednak inni są ciekawi, kto zajmie jego miejsce. Zagraniczne media są już niemal pewne, że zespół ogłosi nowego basistę, co tylko podsyca napięcie i 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gwiazda tak naprawdę nazywa się inaczej. Kuriozalny powód zmiany nazwiska

Jaś Fasola zniszczył auta elektryczne? Oto co naprawdę napisał w artykule