w

Otrzymał 12 nominacji i nie zgarnął ani jednej nagrody. Klapa za 200 mln dolarów?

Premiera filmu „Czas krwawego księżyca” w reżyserii Martina Scorsese odbyła się w październiku i od razu stała się wydarzeniem, na które czekało wielu kinomanów. Widowisko trwa prawie 3,5 godziny i zostało bardzo pozytywnie odebrane przez widzów oraz krytyków. Platforma Apple TV+ zainwestowała aż 200 milionów dolarów w produkcję filmu, mając nadzieję na jego sukces w sezonie nagród. Niestety, rzeczywistość okazała się inna niż oczekiwano.

„Czas krwawego księżyca” to epicka opowieść o młodym Irlandczyku, który zostaje wysłany do Japonii, aby odnaleźć swojego zaginionego mentora i przynieść mu wiadomość o jego śmierci. W rolę głównego bohatera wcielił się Robert De Niro, a obok niego na ekranie pojawiły się takie gwiazdy jak Al Pacino i Joe Pesci.

Film został bardzo starannie przygotowany przez Scorsese i jego zespół. Reżyser poświęcił wiele lat na badanie kultury i historii Japonii, aby jak najwierniej oddać atmosferę tamtejszych realiów. Efektem tego jest wspaniała scenografia, kostiumy i muzyka, które przenoszą widzów w zupełnie inny świat.

Jednak mimo ogromnego budżetu i staranności w przygotowaniach, „Czas krwawego księżyca” nie odniósł oczekiwanego sukcesu. Film nie przyciągnął takiej liczby widzów, jak zakładano, a także nie zd 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Big Brother w Sejmie. Internauta stworzył stronę ze wszystkimi kamerami!

Naukowcy zidentyfikowali starożytny zespół Turnera i inne zaburzenia rozwoju płci sprzed wieków