w

Pani Waleria znów zachwyciła w „The Voice Senior”. „Gdy śpiewam, to płacze cała kaplica”

86-letnia Waleria Molenda, która wzięła udział w programie „The Voice Senior”, pożegnała się z programem w ostatnim odcinku. Jednak przed tym wydarzeniem, jej występ poruszył do łez nie tylko trenerów, ale także publiczność. Tomasz Szczepanik, jeden z trenerów, nie mógł powstrzymać swoich emocji i po jej występie zwrócił się do dzieci Walerii z ważnym apelem. Co dokładnie powiedział?

Waleria Molenda, 86-letnia uczestniczka programu „The Voice Senior”, pożegnała się z programem w ostatnim odcinku. Jednak jej występ wzbudził ogromne emocje nie tylko u trenerów, ale także wśród publiczności. Tomasz Szczepanik, jeden z trenerów, nie mógł powstrzymać swoich łez i po jej występie zwrócił się do dzieci Walerii z ważnym apelem. Co dokładnie powiedział?

86-letnia Waleria Molenda, która wzięła udział w programie „The Voice Senior”, pożegnała się z programem w ostatnim odcinku. Jednak przed tym wydarzeniem, jej występ poruszył do łez nie tylko trenerów, ale także publiczność. Tomasz Szczepanik, jeden z trenerów 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Trzy czołgi dziennie? Chyba w snach. Rosja używa eksportowych T-90S

W Android Auto nie działa kluczowa funkcja. Google milczy