w

Partnerka Marcinkiewicza ma dość. Niespodziewanie wbija szpilę jego byłej żonie

Zakochany Kazimierz Marcinkiewicz, były premier Polski, od pewnego czasu unika występów publicznych ze swoją nową partnerką, tajemniczą Martynką. Po bolesnym rozstaniu z poprzednią partnerką, znaną jako „Isabel”, Kazimierz postanowił zachować swoją prywatność jak najdłużej. To spowodowało, że wśród internautów pojawiła się teoria, że Martynka może nawet nie istnieć. Jednak ostatnio partnerka Kazimierza opublikowała na swoim koncie na Instagramie relację, która rozwiała wszelkie wątpliwości.

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Kazimierz Marcinkiewicz nie pokazuje się publicznie ze swoją nową miłością. Jedną z przyczyn może być fakt, że był on nauczyty na błędach z poprzedniego związku. Jego związek z Isabel zakończył się w bardzo bolesny sposób, a media nie szczędziły im uwagi. Dlatego też, by uniknąć podobnych sytuacji, Kazimierz postanowił trzymać swoje życie prywatne pod kluczem.

Jednak ostatnie wydarzenia pokazują, że Martynka jest rzeczywistą osobą, a jej relacja na Instagramie jest dowodem na to, że jest ona obecna w życiu Kazimierza. W relacji tej, Martynka nie szczędzi słów krytyki dla poetki z Brwinowa, która była poprzednią partnerką Kazimierza. Widać w niej, że Martynka nie boi się wyrażać swojego zdania i bronić swojego ukochanego.

Warto również wspomnieć, że Martynka jest bardzo aktywna na swoim koncie na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Widać, że jest to osoba bardzo ciekawa i pełna energii, co może być jednym z pow 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marek Sawicki reaguje na decyzję prezydenta Andrzeja Dudy

Niespodziewane wieści z domu Pazurów: „Trudno się rozstać”