w

Piękny hołd dla zmarłej aktorki. Fani zespołu płakali na koncercie

W ostatnich dniach polskie media społecznościowe zostały zalewane falą wspomnień i pożegnań zmarłej niedawno Marzeny Kipiel-Sztuki. Hołd oddali jej nie tylko jej bliscy i koledzy z planu, ale również wielu znani i szanowani artyści, w tym Krzysztof Skiba z zespołem Big Cyc.

Marzena Kipiel-Sztuka była nie tylko utalentowaną aktorką, ale również osobą o ogromnym sercu i pozytywnym podejściu do życia. Jej śmierć była ogromnym szokiem dla całej polskiej społeczności artystycznej i fanów.

Wiele osób, w tym Krzysztof Skiba, postanowiło oddać jej hołd w wyjątkowy sposób. Podczas jednego z ostatnich koncertów zespołu Big Cyc, artyści zdecydowali się na piękny gest – dedykację piosenki „Nie wierzcie elektrykom” zmarłej aktorce. W trakcie występu, na scenie pojawił się również portret Marzeny Kipiel-Sztuki, który został udekorowany kwiatami i zapalonymi zniczami.

Ten wzruszający gest spotkał się z ogromnym uznaniem i wsparciem ze strony publiczności. Wielu fanów Marzeny Kipiel-Sztuki wyraziło swoją wdzięczność za pamięć o 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Arkadiusz Tomiak nie żyje. Miał 55 lat. „Piękny człowiek”

Fani na koncercie raperki zamarli. Jej reakcja zaskoczyła wszystkich