w

Pieńkowska płakała i krzyczała. Na nic to się zdało. Pożegnała się z pracą

Jolanta Pieńkowska to jedna z najbardziej znanych i cenionych dziennikarek w Polsce, która zrobiła imponującą karierę w mediach. Przez wiele lat była prowadzącą głównego wydania popularnego programu informacyjnego „Wiadomości”. Jednak jej odejście z Telewizji Polskiej na początku lat 2000 było obecne w mediach przez długi czas. W końcu sama zainteresowana postanowiła ujawnić prawdziwe powody swojego odejścia, przyznając, że jej ostatnie miesiące pracy w TVP były prawdziwym piekłem.

Wiele plotek i spekulacji krążyło wokół odejścia Jolanty Pieńkowskiej z Woronicza. Jednak dopiero w głośnym wywiadzie udzielonym przez samą dziennikarkę, ujawniono prawdziwe kulisy jej odejścia. W wywiadzie tym, Jolanta Pieńkowska przyznała, że jej ostatnie miesiące w TVP były bardzo trudne i pełne konfliktów. „Kłóciłam się, płakałam, krzyczałam, nawet się obrażałam. Ale ile można?” – wyznała gwiazda telewizji.

Jolanta Pieńkowska była jedną z najważniejszych postaci w polskich mediach, a jej odejście z TVP było ogromnym zaskoczeniem dla wielu osób. Jednak dziennikarka nie ukrywała, że jej ostatnie miesiące w stacji były bardzo trudne i nieprzyjemne. W wywiadzie zdradziła, że często dochodziło do konfliktów i nieporozumień, co wpływało negatywnie na jej pracę i samopoczucie. Ostatecznie, po wielu trudnych sytuacjach, Jolanta Pieńkowska zdecydowała się odejść z TVP i skupić na innych projektach.

Dziś, po latach od odejścia z Telewizji Polskiej, Jolanta Pieńkowska nadal jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych dziennikarek w kraju. Jej kariera w mediach jest imponująca, a jej profesjonalizm i zaanga 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Izrael rzucił do walki Eitany. Hamas nie ma z nimi szans

Majka Jeżowska szczerze o TVP i wydawaniu publicznych pieniędzy. Nie zostawiła na nich suchej nitki