w

Pixel 9 na renderach. Nowy telefon Google może być śliczny

Mimo że premiera tegorocznej serii telefonów Google Pixel jest jeszcze daleka, w sieci pojawiły się już nieoficjalne rendery obydwu modeli. Warto zwrócić uwagę na wersję podstawową oraz Pro flagowca, który może okazać się genialną alternatywą dla droższych telefonów Apple czy Samsunga. Według wiarygodnego źródła, właśnie tak będą wyglądały Google Pixel 9 i 9 Pro.

Zgodnie z przeciekami, oba modele będą miały podobny wygląd, ale różnić się będą rozmiarem i niektórymi funkcjami. Google Pixel 9 będzie mniejszy i bardziej przystępny cenowo, podczas gdy Pixel 9 Pro będzie większy i bardziej zaawansowany technologicznie.

Wizualizacje przedstawiające oba telefony pokazują, że będą one miały podobny design do poprzednich modeli, ale z pewnymi zmianami. Na przykład, wersja Pro będzie miała większy ekran z zakrzywionymi krawędziami, podczas gdy wersja podstawowa będzie miała płaski ekran. Oba modele będą miały również wycięcie w ekranie na przedni aparat.

Co ciekawe, oba telefony będą miały podwójny aparat fotograficzny z tyłu, co jest nowością w serii Pixel. Wersja Pro będzie miała dodatkowy obiektyw telefoto, co pozwoli na lepsze zdjęcia z dalszej odległości. Oba modele będą również miały podwójną diodę doświetlającą, co powinno poprawić jakość zdjęć w słabych 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tiktoker strollował warszawiaków. Wykupił billboard!

Europejski autor zapowiada anglojęzyczny debiut. W obsadzie gwiazdy