w

Po raz pierwszy publicznie razem! Dopiero co rozstał się z matką swojego syna

Podczas prestiżowej imprezy Vanity Fair, która tradycyjnie odbywa się tuż po zakończeniu ceremonii rozdania Oscarów, pojawiły się dwie nowe pary, co wywołało spore poruszenie wśród mediów i fanów. Na czerwonym dywanie fotoreporterzy uchwycili Barry’ego Keoghana, irlandzkiego aktora znakomitego m.in. w filmie „Dunkierka”, w towarzystwie pięknej Sabriny Carpenter, 24-letniej wokalistki i aktorki.

Spekulacje na temat romansu między Keoghanem a Carpenter trwały od pewnego czasu, jednak dopiero ich wspólne pojawienie się na imprezie potwierdziło te plotki. Para wyglądała na bardzo zgrana i zakochaną, a ich stylizacje idealnie do siebie pasowały. Keoghan postawił na elegancki smoking, a Carpenter na efektowną sukienkę w kolorze fuksji.

Barry Keoghan jest jednym z najbardziej obiecujących młodych aktorów w Hollywood. Jego talent został doceniony przez krytyków i widzów po występie w filmie „Morderstwo w Orient Expressie” w reżyserii Kennetha Branagha. Sabrina Carpenter z kolei jest znana przede wszystkim ze swojej kariery muzycznej, jednak ostatnio coraz częściej pojawia się także na duż 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz Profil zaufany? Ministerstwo wydało ważny komunikat

Żona przekazała nowe wieści o Ozzym. „Jest ciężko”