w

Podbił polski internet i zgłosił się do „Mam talent”. Wieniawa i Chylińska były zażenowane

Szósty odcinek popularnego programu „Mam talent” rozpoczął się w wielkim stylu, gdy na scenie pojawił się autor jednego z najbardziej viralowych hitów ostatnich lat – Pan Savyan. Jego przebojowy utwór „W kolorku amaretto” wzbudził ogromne zainteresowanie i zachwyt wśród widzów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na jego występ. Jednakże, jak się okazało, nie wszyscy byli równie zachwyceni jego talentem.

Mimo entuzjazmu publiczności, jurorki programu nie były przekonane do umiejętności wokalnych Pana Savyana. Ich reakcje były zdecydowanie chłodniejsze niż oczekiwano, a nawet wywołały pewną kontrowersję wśród widzów. W końcu, po burzliwej dyskusji, jurorki podjęły decyzję o odrzuceniu wokalisty z dalszej części programu.

Dla Pana Savyana był to z pewnością ogromny zawód, jednak nie zraził się on i postanowił kontynuować swoją przygodę z muzyką poza programem. Jego występ w „Mam talent” mimo wszystko przyniósł mu ogromną popularność i rozpoznawalność, co z pewnością przyczyniło się do dalszego rozwoju jego kariery muzycznej.

Mimo niepow 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowe unijne przepisy wchodzą w życie. Polska staje przed dużym wyzwaniem

Cegła w ręce to sposób pieszych na kierowców. Naprawdę działa