w

Polsat przygotował hit w wykonaniu największych gwiazd stacji. Nowe „Święta marzeń” zobaczymy już 6 grudnia

Polsat, jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce, przygotowała dla swoich widzów wyjątkowy prezent na Święta! Już od trzech lat, w okresie świątecznym, Polsat prezentuje muzyczny hit w wykonaniu największych gwiazd stacji. W tym roku jednak „Święta marzeń” zyskały nową aranżację i teledysk, który zostanie zaprezentowany już 6 grudnia, zaraz po Mikołajkowym Bloku Reklamowym.

„Święta marzeń” to nie tylko muzyczna uczta dla uszu, ale także dla oczu. W tym roku Polsat postanowił zaskoczyć swoich widzów nową, piękną aranżacją utworu oraz profesjonalnym teledyskiem, który został przygotowany specjalnie na tę okazję. Premiera teledysku odbędzie się 6 grudnia, a już teraz możemy zdradzić, że będzie to prawdziwa uczta dla zmysłów.

W teledysku zobaczymy największe gwiazdy Polsatu, które w pięknych, świątecznych strojach, wykonają utwór „Święta marzeń”. Będzie to nie tylko okazja do wysłuchania pięknej muzyki, ale także do podziwiania wspaniałych wokalnych umiejętności naszych ulubionych artystów.

Nie możemy również zapom 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Janoszek powraca. Wystąpi w TVN z Kwaśniewską w dżunglowym show

Ujawnili, co powiedział zabójca Lennona po zamachu! „Zrujnowałem ci wieczór”