w

Polskim dyplomatom „znudziły się auta”. Do kupienia są „perełki”

MSZ sprzedaje kilkanaście samochodów, które służyły w polskich ambasadach na całym świecie. Według informacji opublikowanych przez portal „Fakt.pl”, dyplomaci po prostu „znudzili się” tymi pojazdami. W artykule z dzisiaj podkreślono, że na liście znajdują się „prawdziwe perełki”. Postanowiliśmy zbadać, o jakie dokładnie „perełki” chodzi i czy rzeczywiście dyplomaci mogli się już nimi znudzić.

Wśród samochodów oferowanych przez MSZ znajdują się modele takich marek jak Mercedes, Audi, BMW czy Volvo. Są to luksusowe pojazdy, które służyły w polskich ambasadach w różnych krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Rosji. Według informacji podanych przez MSZ, samochody te zostały wykorzystane przez dyplomatów przez okres od 3 do 5 lat.

Portal „Fakt.pl” podkreśla, że na liście znajdują się „prawdziwe perełki”. Jednak czy faktycznie można się już nimi znudzić? Zdaniem ekspertów motoryzacyjnych, samochody te są w bardzo dobrym stanie technicznym i wciąż mogą służyć jako luksusowe pojazdy służbowe. Wiele z nich ma niski przebieg i zostało regularnie serwisowane, co gwarantuje ich niezawodność i długą żywotność.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że samochody te są wyposażone w najnowsze technologie i luksusowe dodatki 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reżyser wspomina nagrodzonego Oscarem aktora. „W pełni na niego zasłużył”

Zmieniła imię z miłości do stacji kolejowej. Nazwała się tak samo