w

Poznaliśmy polską cenę Motoroli Moto g24 power. Z pewnością skusi wiele osób!

„Rephrase my
Motorola od lat szuka swojego miejsca na rynku. Firma jednocześnie tworzy świetne flagowce, innowacyjne, składane smartfony, ale i urządzenia, które przede wszystkim kuszą świetną relacją ceny do oferowanych możliwości. Sporo wskazuje na to, że Moto g24 power wpisze się właśnie w ten trend. Ile zapłacimy za urządzenie w Polsce?
Kluczowym wyróżnikiem, któremu smartfon zawdzięcza też po części swoją nazwę, jest imponujące ogniwo akumulatora, który ma pojemność aż 6000 mAh! Motka słynie z tego, że bardzo dobrze optymalizuje software na swoich urządzeniach, więc o świetne wyniki pracy na jednym cyklu ładowania można być więcej niż spokojnym. Czym wyróżnia się Motorola Moto g24 power?Pozostałe parametry techniczne pozwalają uznać urządzenie za typowego mid-enda: 8 GB pamięci RAM
256 GB na dane użytkownika
głośniki stereofoniczne
procesor MediaTek Helio G85
ekran o przekątnej 6,56 cala z 90-Hz odświeżaniem
To rozsądna specyfikacja techniczna, która z pewnością nie daje powodów do narzekań.Warto zwrócić też uwagę na aparat główny. Mamy tu dość specyficzny duet: 50 Mpix + 2 Mpix. Jak większość smartfonów z logo Motoroli, nie zabrakło też wsparcia dla dualSIM oraz świetnego, atrakcyjnego dla oka designu. Bryła urządzenia zamyka się w wymiarach 163,5 × 74,5 × 9 mm, a telefon waży 197 gramów. Jaka jest polska cena Motoroli Moto g24 power?Pierwszy ze sklepów działających w naszym kraju sprzedaje to urządzenie w cenie 899 złotych. To atrakcyjna kwota, która z pewnością przekona do tego urządzenia wiele osób.Nie należy też specjalnie się dziwić, jeśli już niebawem będzie to hit u operatorów działających w Polsce. ZOBACZ: Ta technologia zmieni sposób zwiedzania. Szyby poinformują o atrakcjachWtedy też urządzenie z pewnością szybko zacznie tanieć i nie należy być specjalnie zdziwionym, jeśli kwota, jaką będzie trzeba zapłacić za telefon już w kolejnym kwartale będzie zbliżona do 500-600 złotych.Bez wątpienia jest to opcja, nad którą warto zastanowić się na poważnie. Zwłaszcza jeśli potrzebujemy solidnego smartfona z wydajną baterią, bez zbędnych bajerów.
red.
/ Polsatnews.pl for better SEO, ONLY in Polish!” 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czarne dziury, gwiazdy i galaktyki. Nowe badania mogą zmienić rozumienie początków wszechświata

dziś, 13 lut 22:20 (TVN 7) – Prawda czy wyzwanie