w

Przeboje Marka Dutkiewicza zna cała Polska. Kim jest jego żona? Są razem od ponad 30 lat

Marek Dutkiewicz był jednym z najbardziej wpływowych tekściarzy w Polsce w czasach PRL-u. To właśnie dzięki niemu Polacy mogli cieszyć się największymi przebojami, które do dziś są powszechnie śpiewane. Dutkiewicz był odpowiedzialny za sukcesy takich zespołów jak Budka Suflera, Kombi, Lombard czy Dwa Plus Jeden. Jego teksty były nie tylko popularne, ale także poruszające i pełne głębi, co przyczyniło się do ich trwałego miejsca w polskiej muzyce.

Obecnie Marek Dutkiewicz kończy 75 lat, a jego twórczość nadal jest doceniana przez fanów muzyki. Jednak w ostatnich latach słynny tekściarz zaskoczył swoich wielbicieli, gdy zaczął interesować się disco polo. Wielu zastanawia się, co sądzi o tym kontrowersyjnym nurcie muzyki.

Dutkiewicz nie ukrywa, że jest zafascynowany disco polo i uważa, że jest to bardzo ważna część polskiej kultury muzycznej. Jego zdaniem, ta muzyka jest bardzo popularna wśród prostych ludzi, którzy szukają w niej odskoczni od codzienności i możliwości dobrej zabawy. Tekściarz podkreśla, że disco polo jest często krytykowane, ale nie można zaprzec 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Biedne istoty” na platformie streamingowej. Zdradzamy, od kiedy oglądać

Po raz pierwszy podczas zderzenia protonów zaobserwowano taony powstające z fotonów