w

Przekroczył prędkość, bo chciał osuszyć umyte auto. Stracił prawo jazdy

Według danych policyjnych, nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych w Polsce. Mimo wielokrotnych apeli ze strony policjantów, wielu kierowców nadal nie zdaje sobie sprawy z powagi tego problemu. Dowodem na to jest krótkie podsumowanie opublikowane przez policjantów z Płocka, które wskazuje na alarmującą sytuację. W ciągu zaledwie jednej doby, dwóch kierowców straciło prawo jazdy z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości.

Niestety, nadmierna prędkość jest nadal powszechnym zjawiskiem na polskich drogach, pomimo licznych kampanii i apeli o bezpieczną jazdę. Kierowcy często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, jakie może przynieść przekroczenie dozwolonej prędkości. Wielu z nich uważa, że przestrzeganie limitów prędkości jest jedynie formalnością, a nieodpowiedzialne zachowanie na drodze nie będzie miało żadnych konsekwencji.

Jednak fakty są nieubłagane – nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych w Polsce. Według statystyk, w 2019 roku aż 30% wypadków drogowych było spowodowanych przez przekroczenie dozwolonej prędkości. Co więcej, w 70% tych wypadków doszło do poważnych obrażeń lub śmierci.

Policjanci z całego kraju apelują do kierowców o rozsądek i przestrzeganie limitów prędkości. Wiel 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Wiedniu znaleziono cegły wyprodukowane przez legion, z którym Cezar przekroczył Rubikon

Epilepsja i fobie nie pozwalały jej żyć. Pomógł implant mózgowy… wcale nie od Elona Muska