w

Przerobią stacje paliw na ładowarki. Odważny ruch giganta

Koncern petrochemiczny Shell ogłosił swoje plany dotyczące przekształcenia części swoich stacji paliwowych w ogólnodostępne punkty ładowania pojazdów elektrycznych. Według najnowszego raportu dotyczącego nowej strategii, przedsiębiorstwo chce w ten sposób podkreślić swoje zaangażowanie w elektryczną transformację i przyczynić się do rozwoju rynku pojazdów elektrycznych.

Shell jest jednym z największych koncernów na świecie, działającym w branży paliwowej i petrochemicznej. W ostatnich latach, wraz z rosnącym zainteresowaniem społeczeństwa ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem, firma zaczęła skupiać się na poszukiwaniu alternatywnych źródeł energii. W tym kontekście, przekształcenie części swoich stacji paliwowych w punkty ładowania pojazdów elektrycznych jest kolejnym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Według raportu, Shell planuje przekształcić około 10% swoich stacji paliwowych w Europie w punkty ładowania pojazdów elektrycznych do 2025 roku. W kolejnych latach, firma zamierza zwiększyć tę liczbę, aby w końcu 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Olsztyna do Afryki. Ogłoszono egzotyczny lot

O tym filmie mówi się od lat. Reżyser w końcu zdradził, kiedy ruszą zdjęcia