w

Przez lata gościł Jurka Owsiaka i jego Przystanek Woodstock. Kostrzyn nad Odrą ogłasza plany

Od 2004 do 2019 roku, jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce był Przystanek Woodstock, który później zmienił nazwę na Pol’and’Rock Festival. Festiwal ten odbywał się w malowniczym miasteczku Kostrzyn nad Odrą, położonym w województwie lubuskim. Dla wielu uczestników, to właśnie to miejsce stało się ulubionym miejscem festiwalu i regularnie pytają oni organizatorów o możliwość powrotu do tego przygranicznego miasta.

Niestety, okazuje się, że powrót do Kostrzyna nie jest możliwy, a wszystkie nadzieje zostały ostatecznie przekreślone przez burmistrza tego miasta. Decyzja ta wywołała wiele kontrowersji i rozczarowania wśród fanów festiwalu, którzy od lat przyjeżdżali do Kostrzyna, aby cieszyć się muzyką, przyjaźnią i wolnością.

Kostrzyn nad Odrą był idealnym miejscem dla Przystanku Woodstock, ponieważ jego położenie na granicy z Niemcami dawało uczestnikom poczucie wolności i otwartości. Ponadto, miasto to miało odpowiednią infrastrukturę i przestrzeń, aby pomieścić tysiące festiwalowiczów. Jednak, burmistrz Kostrzyna uzasadnia swoją decyzję tym, że festiwal przynosił wiele problemów związanych z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym.

Mimo to, organizatorzy Pol’and’Rock Festival nie poddają się i szukają nowego miejsca dla swojego wydarzenia 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Filmy tak złe, że aż dobre. Trudno trafić na bardziej komiczne produkcje

W Gliwicach ruszyła produkcja elektrycznych dostawczaków. Co o nich wiemy?